Wydarzenie ECR 2023, które odbyło się w Wiedniu od 1 do 5 marca, było okazją do spotkania tysięcy specjalistów i liderów branży medycyny obrazowej z 122 krajów. Jako specjaliści od obrazowania medycznego, Stovaris miało możliwość uczestniczenia w kongresie i przedstawienia swojego innowacyjnego portfolio.

Konferencja ECR, znana na arenie międzynarodowej od 1967 roku, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie radiologii na świecie. Tematem tegorocznego spotkania było „Prawdziwe święto cyklu życia”, podkreślając znaczenie medycyny obrazowej we wszystkich etapach życia pacjentów.

Jusha wykorzystała tę platformę, aby zaprezentować swoje nowe rozwiązania w zakresie obrazowania medycznego. Innowacyjne produkty i technologie wzbudziły duże zainteresowanie. Wśród prezentowanych rozwiązań znalazł się system wysokociśnieniowego wstrzykiwania CT/MRI, terminale inteligentnego wyświetlania o rozdzielczości 5MP, 6MP i 12MP oraz ultracienki i ultraczysty przenośny monitor diagnostyczny o rozdzielczości 6MP. Przenośne urządzenie to okazało się niezwykle przydatne dla lekarzy w ich pracy mobilnej i spotkało się z jednomyślnym uznaniem.