Formularz kontaktowy
Jeśli interesują Cię rozwiązania Jusha, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie specjaliście Stovaris. Pola oznaczone symbolem gwiazdki (*) są obowiązkowe.
wprowadź treść wiadomości
Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez dystrybutora rozwiązań Jusha w Polsce, firmę Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu pracowników Stovaris z Tobą oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i/lub Jusha. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Wsparcie

Inżynierowie i specjaliści Stovaris, nie tylko znają funkcje i parametry techniczne proponowanych rozwiązań produktowych, ale także posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do sprawnego serwisowania sprzętu informatycznego. Naszym Partnerom biznesowym oraz Klientom zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dodatkowe usługi serwisowe Stovaris sprawiają, że Klienci mogą być w pełni zadowoleni z zakupionych produktów i mogą jak najdłużej użytkować swoje urządzenia. U nas naprawa zawsze jest kompleksowa.

Zdecydowanie polecamy skorzystanie z naszego kompleksowego wsparcia w zakresie serwisu oprogramowania oraz wszelkich urządzeń IT, w które wyposażone są instytucje branży medycznej. Dzisiaj to przede wszystkim od ich sprawności zależy efektywność działania oraz jakość obsługi pacjentów. Ponieważ w Stovaris pracują najlepsi specjaliści z branży, możemy zagwarantować, że każda naprawa zostanie wykonana sprawnie, skutecznie i z uwzględnieniem optymalizacji kosztów ponoszonych przez Klientów.

Partnerzy oraz Klienci Stovaris korzystający z naszego serwisu zyskują dużo więcej. Kompleksowość naszych usług oznacza również skuteczny obieg wszystkich informacji wewnątrz firm. Infrastruktura IT spełnia niezwykle istotne zadanie w każdym biznesie. Wspieramy naszych Klientów po to, aby zadbać o sprawność działania wszystkich wykorzystywanych przez nich urządzeń IT. W ramach naszych usług kompleksowo zajmujemy się obsługą techniczną, służąc w każdym momencie swoim profesjonalnym wsparciem. Zapraszamy już teraz do kontaktu i do skorzystania z usług serwisowych Stovaris.