logo Stovaris verticalHistoria Stovaris

Historia przedsiębiorstwa sięga wczesnych lat 90. Od tego czasu firma ewaluowała z niewielkiej firmy serwisowej do klasycznego dystrybutora z wartością dodaną (ang. VAD). Rozwój firmy doprowadził do zmian organizacyjnych. Umożliwiły one koncentrację zespołu specjalistów, inżynierów oraz techników na poszczególne działy produktowe. Dużym usprawnieniem było utworzenie (a w konsekwencji wyodrębnienie) działu Secure Data Solutions (SDS). Stovaris Sp. z o.o. oferuje rozwiązania dotyczące przetwarzania dokumentów (DMS), zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, pamięci masowych i archiwizacji danych, sieci informatycznych oraz
profesjonalnych rozwiązań medycznych.

logo Jusha vertivalPartnerstwo z Jusha

Autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem rozwiązań Jusha w Polsce jest Stovaris Sp. z o.o. Firma zapewnia obsługę Klientów korzystających z rozwiązań Jusha, w tym obsługę przed- i posprzedażową. Wykwalifikowani technicy i inżynierowie Stovaris wspierają Klientów, na każdym etapie wdrożenia produktów. W ofercie Stovaris odnajdziesz rozwiązania publikowane na niniejszej stronie internetowej poświęconej marce Jusha.

Współpraca ze Stovaris

Poza ofertą handlową, naszym Partnerom proponujemy szczegółowe konsultacje i doradztwo w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Inżynierowie, technicy i specjaliści zatrudnieni w Stovaris prowadzą również kompleksową obsługę projektów obejmującą m.in.  instalacje, implementacje oraz testowanie wdrażanych rozwiązań. Klienci Spółki mogą korzystać z szerokiej oferty szkoleniowej. Prowadzimy także treningi dotyczące konkretnych rozwiązań czy pełnego wykorzystania ich funkcjonalności. Wszystkie prowadzone przez nas szkolenia są realizowane na wniosek klientów i dostosowane do ich oczekiwań.

Formularz kontaktowy
Jeśli interesują Cię rozwiązania Jusha, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie specjaliście Stovaris. Pola oznaczone symbolem gwiazdki (*) są obowiązkowe.
wprowadź treść wiadomości
Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez dystrybutora rozwiązań Jusha w Polsce, firmę Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu pracowników Stovaris z Tobą oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i/lub Jusha. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.