Nanjing Jusha Display Technology Co.,Ltd zaprasza w dniach 15-18 listopada do Dusseldorfu w Niemczech na targi Medica. Jako producent monitorów będziemy pokazywać najnowsze rozwiązania dla urządzeń rentgenowskich. Nasze stoisko to C20 a znajduje się w Hali nr. 10, zapraszamy.

Medica, główne targi branży medycznej, przyciągają wystawców z całego świata, a w Düsseldorfie globalny rynek technologii medycznej i produktów medycznych otwiera swe podwoje przed specjalistami z branży. Podczas wydarzenia poruszane będą wszystkie aspekty rozwiązań medycznych. Medica jest wciąż ukierunkowana na działalność międzynarodową i również w tym roku chce zaskoczyć Państwa niezrównanym w skali światowej bogactwem różnorodności w zakresie prezentacji nowych rozwiązań.

Jusha jest jednym z liderów tej branży, posiada trzy centra badawczo-rozwojowe w Chinach, a dokładniej w Nanjing, Szanghaju i Shenzhen, ma zespół badawczo-rozwojowy, który stanowi ponad 30% wszystkich pracowników. Firma mocno inwestuje w nowe kierunki rozwoju, a dział R&D to prawie 20% rocznego obrotu.